Zapraszamy na wspólne świętowanie Perunowych 12 lipca w Latoszynie k. Dębicy. Zbierzemy się o 16:00 na parkingu przy Uzdrowisku, skąd wybierzemy się na spacer w okolice Spalonej Góry, gdzie złożymy symboliczną ofiarę dla Peruna.
Zachęcamy do przygotowania własnych ofiar indywidualnych. Ofiara musi być w pełni organiczna i nie stwarzać zagrożenia pożarowego.
Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość prywatną na profil Facebook lub przez formularz kontaktowy abyśmy wiedzieli na kogo czekać 🙂.
Views: 0